Артикул: NSYCRN66300P(SE)
Код виробника:: NSYCRN66300P
Наявність: По запиту
Металева шафа SPACIAL CRN В600ХШ600ХГ300 з монтажною панеллю, Schneider Electric
Компактна настінна шафа Spacial CRN сірого кольору призначена для багатоцільового використання. Ця компактна шафа складається з пластини кабельного вводу, дверцят із замком, монтажної пластини. Компактна шафа виготовлена з оцинкованої сталі (корпус), сталі (дверцята), що робить її міцною і стійкою. Вона має рівень захисту IP66 та IK10, що може захистити від ударів, води та пилу. Розміри: (Ш) 600 мм x (В) 600 мм x (Г) 300 мм. Вона має задню частину зварену подвійним профілем, що утворює захищену герметичність, бокові сторони виготовлені з однієї складеної секції. Тип дверей звичайний, має 1 дверцята, а сторона відкривання дверей реверсивна. Оснащена двостороннім замком 3 мм. Поверхня має епоксидно-поліефірне порошкове покриття, яке забезпечує яскраве, рівне та привабливе покриття. Цей пристрій кваліфіковано як екологічно чистий продукт преміум-класу з мінімальним використанням небезпечних речовин. Ця компактна шафа має сертифікат UL.
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи600 мм
Номінальна ширина шафи600 мм
Номінальна глибина шафи300 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиГладкий
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм